Piedāvājam izgatavot ziedu dekorus no mākslīgajiem un dabīgajiem ziediem. Piedāvājam nomāt un pasūtīt sevis izvēlētas ziedu sienas, arkas, ziedu bumbas, aproces, ziedu rāmjus un citus dekorus no dabīgajiem un mākslīgajiem ziediem.

 Ziedu sienas

Piedāvājam  krāšņas ziedu sienas 2,4m x 2m. Ziedu siena ir veidota no kvalitatīviem zīda auduma ziediem, izskatās ļoti krāšņi un eleganti. Ziedu siena burvīgi iederēsies:

  • Jūsu pasākumos kā foto stūrītis;
  • Laulību ceremonijā un pie jaunlaulāto galda;
  • Lieliski dekorēs telpu;
  • Ziedu siena netiks nepamanīta, visi vēlēsies pie tās nobildēties.
  • Izgatavojam ziedu sienas un citas ziedu kompozīcijas uz pasūtījuma.

Siena ar stendu ir viegli izjaucama un viegli transportējama un uzstādāma. Cena no 70.00-100.00 EUR par nomas periodu līdz četrām dienām.


Dekore.lv īstenos Jūsu sapņus, izveidosim skaistus ziedu dekorus vai īstenosim Jūsu sapņu ieceres. Cenas 5.00-15.00 EUR
Ziedu bumbas

Ziedu bumbas būs lielisks griestu dekors, tie labi izskatās svečturos, tos var iekārt āķos un apsiet ar lentām. Ziedu bumbas izskatās ļoti svinīgi un grezni. Mākslīgo ziedu bumbas noma 1.50 EUR

Ziedu foto rāmis

Ziedu foto rāmis Jūsu pasākumiem!
Lieliski iederēsies Jūsu fotostūrīšos vai kā dekoru akcents pie sienas.
Nomas maksa līdz trīs dienām.


Mākslīgo ziedu aproces, piespraudes

Piedāvājam izgatavot mākslīgo ziedu aproces un piespraudes uz pasūtījuma. Mākslīgo ziedu piespraudes 1.5-2.5 EUR. Mākslīgo ziedu aproces 7.00-15.00 EUR.
Cenas atkarīgas no izvēlētajiem ziediem, sarežģītības un pasūtījuma apjoma.

Balta arkas noma

Balta arkas noma Jūsu svinībām. Arku iespējams nomāt dekorētu ar ziediem (mākslīgajiem vai dabīgajiem), dažādām drapērijām vai Jūsu izvēlētiem dekoriem. 
Arkas noma bez dekoriem -25.00 EUR

Matu rotas

Pie mums Jums ir iespēja pasūtīt dažāda stila matu piespraudes un rotas no dabīgajiem ziediem. Dabīgo ziedu matu rotas 5.00-15.00 EUR

Ziedu burti un simboli      

Izvēlies savas mīļākās krāsas un pasūti savu sapņu simbolu, burtu, skaitli.

Izgatavojam uz pasūtījuma ziedu vainagus, matu piespraudes, stīpiņas, auskarus un citus ziedu skaistumus pēc Jūsu vēlmēm. Jūs varat izvēlēties stilu, krāsas, ziedus, mēs īstenosim Jūsu sapņus.  Mākslīgo ziedu vainadziņi 10.00-30.00 EUR